Türgis käidud

Türgi hotelli vaadeSel aastal ei erinenud sügis eriti varasemast – päikesereisi mõte tuli väga hilja ja nii olid valikud piiratud. Üks erinevus siiski on nüüdsest – päikesereisid langevad koolivaheajale, sest Mehis on koolilaps ja Merle natuke õpetaja ametis. Seega olid loomulikult Eestist algavad reisid küllaltki kallid ning välja ka müüdud.
Loe edasi “Türgis käidud”

Suvine Rootsi lõbustusreis

Kolmårdeni safari kaelkirjakudSel suvel sai otsustatud lastele miskit lõbusat pakkuda. Kuna Mehise jaoks oli see viimane suvi enne kooli, siis mõtlesime, et läheks kuskile loomaaeda. Tallinna ja/või Riia loomaaed tundus natuke liiga ligi olevat, seega mõtlesime miskile kaugemale. Ja meie meeldivaks üllatuseks saatis ESTRAVEL oma regulaarse postitusega pakkumise pereseikluseks läbi skandinaavia. Algses pakkumises sisaldus Kolmårdeni loomapark, Skara suvemaailm ja Legoland Taanist. Aga kui me hakkasime plaane seadma ja puhkusi sättima selgus, et Rootsist Taani ja tagasi oleks ikka väga pikk autosõit olnud, seega tegime plaani selliselt ringi, et reisisihtkohaks jäid ainult Kolmården ja Skara.

Loe edasi “Suvine Rootsi lõbustusreis”

Läti reis augustis 2012

22.08 – 23.08 käisime suure perega (koos meiega reisisid Gerli, Sella ja Meelis) Lätis. See resi sai ajendi raadiost kuuldud reklaamist, kus kutsuti Lätti Tarzani seiklusparki. No ja siis saigi puhkuse ajal otsustaud see koht üle vaadata. Reis kujunes kahepäevaseks, kus esimesel käisime selles seikluspargis ja teisel tutvusime Sigulda vaatamisväärsustega.
Loe edasi “Läti reis augustis 2012”